The ad Zorzi 36S075PR dump trailer for sale by auction has been sold and is not included in the search!
1/44
Zorzi
36S075PR
dump trailer
1990
1990-11-24
Load capacity:
30,930 kg
Sweden Karlstad6609 km from you
more than 1 month
Seller stock ID:
1914645
Auction:
1
Ending date:
2024-09-17 11:23
Overall dimensions:
length - 10.4 m, width - 2.5 m
En del plåtskador på den rostfria plåten (flaksidor)
Visst slitage på däckenService:Information saknas
Dragkrok: Tapp
Däckdimension: 385/65R22.5
Fordonsstatus: Avställd
Körförbud: Ja, 2021-10-01
Senaste godkända besiktning: 20200916
Besiktigad till och med: 20210930
Fordonskategori EU: O4
Lastutrymmets längd: 7300 mm
Kopplingsavstånd: 9000 mm
bruttovikt: 9070 / 30930
Tippfunktion
Trumbromsar
Skjutbar axel
Blixtljus
Isolerat flak