The ad Peugeot Partner car-derived van for sale by auction has been sold and is not included in the search!
1/49
Peugeot
Partner
car-derived van
2016
2016-11-28
Mileage:
160,812 km
Gross weight:
2,195 kg
Sweden Karlstad6609 km from you
more than 1 month
Seller stock ID:
2172650
Auction:
1
Ending date:
2024-10-07 13:06
Overall dimensions:
4.38 m × 1.81 m × 1.862 m
Engine
Power:
99.25 HP (72.95 kW)
Fuel:
diesel
Euro:
Euro 6
Gearbox
manual
Axles
Number of axles:
2
Brakes
ABS:
Cabin
Air conditioner:
Central lock:
Sprickor i vindrutan
Stötfångaren bak är skadad
Rost, repor och bucklor runtom förekommerReparationer och åtgärder:Inga kända reparationer har genomförtsService:Service har genomförts de senaste 12 månaderna på verkstadKommentar om service:Nyservad olja och filter i september 2024
Fordonsår hämtat från Transportstyrelsen: 2016
Ant. passagerare: 2
Skatt/årsavgift: 1103 kr
Årskatt betald t o m: 20250531
Däck: 195/65R15
Fordonsstatus: Avställd, fordonsskatt tillkommer vid påställning
Senaste godkända besiktning: 20230918
Besiktigad till och med: 20241130
Antal nycklar: 2
Fordonskategori EU: N1
Lastutrymmets bredd (mm): Ca 1400
Lastutrymmets höjd (mm): Ca 1240
Max släpvagnsvikt: 1250 kg
Lastutrymmets längd: 1800 mm
Året runt-däck (Godkända för vinterbruk)
Elhissar
Touchskärm
Backsensorer
Takräcken